0%

Sıkça Sorulanlar

DrClinic nerelerde kullanılır?

DrClinic programını estetik ve güzellik merkezleri, klinikler, diyet merkezleri ve özel muayehanelerde kullanabilirsiniz.

DrClinic programını kullanmaya nasıl başlayabilirim?

Öncelikle ücretsiz demo sürümümüzü hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Ya da sistemi satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. Satın alma veya kiralama işlemlerinden sonra kurulum ihtiyacı olmadan tarayıcı (Chrome, Firefox, Opera vb.) ile kullanıcı adı ve şifrenizi girerek programı kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Kullanmak için özel bir eğitim gerekiyor mu?

DrClinic, herhangi bir internet kullanıcısının alışkanlıkları önemsenerek tasarlanmıştır. Kullanımı kolay ve ara yüzü basittir. Ayrıca, özel eğitim videoları sayesinde programı rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Her işlem için özel videolar youtube kanalımızda mevcuttur.

Teknik destek neleri kapsıyor?

DrClinic programını tercih ettiğinizde teknik destek ücretsizdir. Teknik destek hizmetini telefon, e-posta ve özel whatsapp destek hattı ile temin edebilirsiniz.

DrClinic programını internet olmadan kullanabilir miyim?

DrKlinik web (bulut) tabanlı bir uygulamadır. DrKlinik programını kullanabilmek için internetinizin olması gerekmektedir.

Veriler nerede tutuluyor?

DrClinic programına giren veriler bulutta tutulur. Bu verilere şirket yetkilileri tarafından belirlenen yetkiler dahilinde istenilen zaman ve yerden bilgisayar, tablet veya akıllı telefon yoluyla internet erişimi olduğu sürece ulaşılabilir.

Verilerimi nasıl yedek alacağım?

Verileriniz firmamız tarafından günlük periyotlarda yedeklenmektedir. Ayrıca, istenildiği takdirde verileriniz sizinle paylaşılmaktadır.

Veri güvenliği nasıl sağlanıyor?

Veri güvenliğiniz, programın yayınlandığı sunucu üzerinde sağlanmaktadır. Ayrıca DrKlinik sunucularında kullanılan SSL sertifikası ile kullanıcılarımız ve sistem arasında ki veriler şifrelenerek güvenli şekilde transfer edilmektedir. Kullanılan şifreleme, bankalarda kullanılan şifreleme standartlarıyla aynıdır.

Programı kullanmak için kuruluma ihtiyaç var mı?

Programı kullanmak için herhangi bir kuruluma ihtiyacınız yoktur. Bilgisayar, tablet ve akıllı telefon ile internet olan her yerde programı kullanabilirsiniz.

Ekstra kullanıcı ücretli mi?

DrClinic, web tabanlı bir program olduğu için istediğiniz kadar cihazda ve istediğiniz kadar kullanıcı ile ekstra bir ücret ödemeden kullanabilirsiniz.

Web (Bulut) tabanlı programların avantajı nedir?

Web (Bulut) tabanlı programlar tarayıcı üzerinde cihazlardan bağımsız bir şekilde kurulum maliyeti olmadan kullanılabilmektedir. Ayrıca, cihazınızda oluşan problemlerden (virüs, casus yazılım, kullanım hatası vb.) web tabanlı programlar etkilenmezler. Ek olarak, verileriniz sunucu üzerinde barındırıldığı için cihazınızda oluşabilecek tehlikelerden (hırsızlık, hacklenme, kırılma, bozulma vb.) etkilenmez. Bunun yanı sıra, cihaz ve lokasyon farketmeden programı her yerden kullanarak verilerinize erişebilirsiniz. Sonuç olarak, web tabanlı programlar maliyet, güvenlik, her yerden erişim kriterlerinde bilgisayara kurulan eski programlara göre çok daha avantajlıdır.

Programı satın aldığımda yıllık ücret ödemem gerekiyor mu ?

Evet. Programı satın aldığınızda yıllık sunucu bedeli ödemeniz gerekmektedir. Çünkü, web tabanlı bir program olduğu için ve her yerden erişebilmeniz için programın web sunucusunda çalışması gerekiyor.