0%

Güzellik Merkezi Programı

Dr Clinic Nedir?

Dr Clinic müşterilerinizi kayıt altına alabildiğiniz ve randevularını belirli kriterlere göre düzenleyebildiğiniz güzellik merkezi programıdır.

Tüm güzellik merkezi, estetik merkezi, saç ekimi merkezi, diyetisyenler, fizyoterepi merkezi, psikolojik danışmanlık merkezlerinde kullanılabilir.

Merkezinizin tüm veri akışını kontrol altına alabileceğiniz bir yazılımdır.

Müşterilerinize ait tüm veri akışında size kolaylık sağlamaktadır. Satış, ödeme, randevu, stok, prim vb. bir çok sürecinizde size kolaylık sağlamaktadır.


Güzellik Merkezi Programı Fiyatları

Güzellik Merkezi Programı fiyatlarına ulaşmak için linkini tıklayabilirsiniz.

Güzellik Merkezi Programı özelliklerine ulaşmak için linkini tıklayabilirsiniz.


Neden Güzellik Merkezi Müşteri, Randevu Takip Programı ?

Güzellik Merkezi Müşteri, Randevu Takip Programı Adisyon, Randevu, Gelir-Gider, Ön Görüşme, Paket Satış, Stok Takibi, Firma, Çalışan, Senet Takibi, Para Puan Takibi,Toplu SMS Gönderimi, Ayrıntılı Raporlama ve Çoklu Şube Yönetimi Yapabilirsiniz.


Güzellik Salonu Programı Nedir?

Tamamı bulut mimarisiyle inşa edilmiş Dr Clinic güzellik salonu programı , işiniz ile birlikte büyüyerek ilk yatırım ve işletim maliyetlerinizi düşürüyor, değişen ihtiyaçlarınıza göre kolayca şekillenebiliyor. Güzellik Merkezi Yazılımı dünyanın her yerinde internete erişen cihazlarla kolayca iş akışınızı yönetebilir, tüm iş akış sisteminizi ile kolayca yönetebilirsiniz.

İnternetin olduğu herhangi bir cihaz ile Dr Clinic estetik merkezi programı sayesinde verilerinize ulaşabilirsiniz. Kendinizi kısıtlamadan verilerinizi her yerden yönetebilirsiniz.

Güzellik Merkezi Programı ile tüm verileriniz ücretsiz olarak firmamız tarafından daima güvenli bir ortamda saklanma garantisi, yedekleme ve erişilebilirlik.


Estetik Merkezi Programı

Estetik Merkezi programı aslında hasta, müşteri, danışan vb. olarak adlandırılan üyelerin borç ve randevu bilgilerinin düzgün bir şekilde tutulduğu bir programdır. Dolayısıyla aşağıdaki tüm program isimleri Dr Clinic sistemi için uygundur.


Güzellik Merkezi Randevu Takip Yazılımı

Güzellik Merkezi Randevu Takip Yazılımı yukarıda bahsi geçen diğer isimler ile aynı özellikleri taşıyan bir programdır. Ayrıca, randevu takip programı, randevu takip yazılımı, hasta takip programı, güzellik merkezi müşteri takip programı, güzellik salonu müşteri, randevu takip programı gibi isimlerle de aratılabilir. Güzellik Salonu Randevu Takip Yazılımı na bu linkten ulaşabilirsiniz.